Vysočanská,skoro jarní bleskovka?

13. ledna 2015 v 22:54 | F. |  Bylo nebylo 2015
Houba:Škoda peněz za jarní tréninkové kempy na Mallorce!

Houbičkovi jako by ani nestačilo neodiskutovatelné prvenství ve vysočanské soutěži o nejnedočkavějšího běžkaře roku 2015,a hned hodil rukavici dalším kolegům,tentokráte v naší cyklistické sekci,což dokazuje dnešní MMSka jeho žlutého mazlíka na Čihadlech,kopečku na Skorkovicemi.Oprášit tedy pavučiny,přifouknout gumy a vyrážím!
Kontrastem budiž Tonyho fotky z právě probíhající dovolené ve známém penziónku Pacifik v Ramzové.Ačkoliv Tony letos,po několika úspěšných prezentacích letos na Jizerské 50 nestaroval,neznamená to,že na běžkařskou turistiku zanevřel.Ne,ne,jen zkrátka vyměnil milované Jizerky za Rychlebské hory a Jeseníky.
Tony neděle:Ahoj, příznivci zimních sportů. Jak patrno z obrázků, bylo by pro pořadatele J 50 uspořádání závodu v Rychlebských horách hodně tvrdým oříškem. A tak jsme si po "podzimním" pěšáku zašli na oblíbený Kolštejn. Zdraví T + I.Dnes Tony s Ivet konečně využili mírně zlepšených sněhových podmínek a společně s Emíliem provětrali běžky v okolí Paprsku.
Tony:Po včerejším sjezdování na Černavě a Šeráku nás dnes navštívil horský vůdce Emílio a tak jsme se všichni společně vydali na běžkách směr skiareál Paprsek. Pro mě a Ivet to byla vlastně běžecká premiéra v této sezóně a hned do pro nás neznámých míst. Spokojenost všech s 25 km dlouhou túrou za krásného počasí se ještě vystupňovala konzumací ryzího piva z hor, čili Holby Šerák, v restauraci u zastávky Ramzová. Tak, abych jen nechválil, stinnou stránkou výletu byly Ivetiny rozpaky z nového setu Madshus, a především z puchýřů na patách z nových bot a lepícího se sněhu na mnou upravených skluznicích. Po vzájemné výměně lyží se mnou na 4. km ale zatnula zuby a dál už bylo vše OK. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Houba a F. Houba a F. | 13. ledna 2015 v 23:00 | Reagovat

Zdravíme do Pacifiku a doporučujeme pofoukat dneska Ivetce patičky a zítra více fluoru na patky..tentokrát běžek.Určitě doma něco ještě zbylo ze závodnických dob J50 :-)

2 Tóny Tóny | 14. ledna 2015 v 0:31 | Reagovat

Houba, tomu říkám obojživelník. Nejen, že se věnuje zimním i letním královským disciplínám, ale ještě je pravidelně střídá :-)

3 F. F. | 14. ledna 2015 v 5:25 | Reagovat

Možná,kdyby jsi se teď,půl hodiny po půlnoci raději věnoval máze,než podkuřování Houbovi,tak by si Ivet nemusela stěžovat na patičky.. :-)  :-)  :-).Houba se zdržuje komentáře,je na výsluní slávy. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama