Tak s Emíliem máme společně bronzovou medaili

6. ledna 2015 v 21:19 | F. |  Bylo nebylo 2015
Rhapsody in blue..

Dnes jsme s Emíliem konečně vyrazili do stopy.Sice ne společně,každý na jinou světovou stranu-Emílio si lebedil v osvědčených Jakuszycích,já vyrazil na Šumavu,ale každopádně jsou vysočanské běžkařské medaile soutěže "Kdo první letos ve stopě",rozděleny:suverén Houba zlatou,Tony stříbro a my cinkáme bronzem.
Dnešní trasa začala na Špičáku/ve vlaku jsem se seznámil s kolegyní,operátorkou z Phy Libně,kterou znám od vidění z vysočanských perónů..jak je ten železničářský svět malý!Vystupovali jsme společně,ona na sjezdovky Špičáku,já na lanovku na Hofmanky/.
Sloup č.14,sedačka č.105 a jasné nebe značí,že zanedlouho vyjedeme z lesního průseku na přestupní stanici Hofmanky.


Na Hofmankách máza a dále na Nový Brunst a Gerlovu Huť,přejít po patách silnici a pokračovat ve stopě na Ašerlák.
Rhapsody in blue..modrý Craft,modrý Swix,modrý kyslík do plic a modré nebe nade mnouUsmívající se.Co si přát více?


Náročné stoupání na Rudskou křižovatku a po červené 2km na jezero Laka-to byl jediný úsek bez strojové stopy,jen vyjeto turistou přede mnou,jinak všude strojová stopa či dvě+skate,prašan a sluníčko.


Začal to letos Houba,tak jedna běžkařská selfie.Chtěl jsem přidat k těm čtyřem modrým bonusům i modř mořského oka jezera Laka,ale jak vidíte,tak bílá je taky dobrá..


Jestli mne na poslední fotce nevidíte,tak jsem pod můstkem a nořím se do vysekané díry v ledu,tam už ta pátá modrá byla..Usmívající se
Pak již osvěžen zpátky na Rudskou křižovatku a nahoru na Polom.Stíhám z Rudy rychlík domů,tak se ani nestačím bát ve sjezdu z Polomu Zámeckým lesem na Debrník.Jsem poseroutka,to je známá věc,tak plužím a plužím a svaly bolí a bolí.Zítra budou bolet asi 2x tolik,ale to už jedu s Železným Karlem,tak na to snad díky novým zážitkům zapomenu..
P.S.Při cestě domů psal z výletu i Emílio esemesku skoro beze slov..nádhera,nádhera,nádhera!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama